Лазуровий пил Чорнобильської трагедії

Дата: 25.04.2019 14:15

Під такою назвою у Городоцькій центральній бібліотеці проведено для учнів 10-х класів школи з польською мовою навчання екологічну годину до дня пам’яті Чорнобильської катастрофи. Працівники бібліотеки намагалися поглибити знання учасників заходу про трагедію віку, про негативний вплив аварії на стан навколишнього середовища та здоров’я людей. А також розповіли про ліквідаторів аварії, яких вшанували хвилиною мовчання.

Керуюча справами виконавчого комітету Городоцької міської ради,Ольга Бистрицька зауважила, що такий урок людство має пам’ятати завжди і необхідно робити все можливе , щоб подібне не повторилось . До уваги усіх присутніх було представлено відео « День в історії. Вибух на ЧАЕС», кліп «Stalker - Аварія на ЧАЕС» та презентацію про ліквідаторів - городоччан, книжкова виставка «Чорнобильський набат», в яких відображалися події та факти про масштаби та наслідки Чорнобильської трагедії. Ми схиляємо голови перед тими, хто поклав своє життя і здоров’я на вівтар нашого порятунку.