Дорогий нам усім, Солдате!

Дата: 25.04.2019 14:22

Вихованці Городоцького районного центру  комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю долучились до збору гуманітарної допомоги для військових на Сході України. У Великодні пасочки, які діти спекли власноруч, вкладено щедрість їхньої душі і сердець. А вдячність за мужність нашим героям висловили у вітальній листівці для кожного солдата.

Р.S. Дорогий нам усім, Солдате!

Ми,вихованці Городоцького районного центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Хмельницької області, щиросердечно вітаємо тебе із Воскресінням Христовим. Висловлюємо тобі велику подяку за мирне небо,спокій і ясне сонечко над нашими головами. Ми віримо, що завдяки твоїй мужності і витривалості ворог обов’язково відступить і настане мир та злагода у нашій рідній Україні.