Розширена нарада

Дата: 02.05.2019 14:03

Сьогодні у залі засідань Городоцької міської ради міський голова Василь Підлісний провів розширену нараду. У роботі наради взяли участь секретар міської ради Олена Гріх, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Роман Конюшко, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Ольга Бистрицька,  керівники структурних підрозділів міської ради та виконуючі обов’язки старост старостинських округів Городоцької ОТГ.

Перед початком наради Василь Підлісний проінформував присутніх про поїздку Городоцьких та Тернопільських волонтерів на схід України у зону проведення операції об’єднаних сил, а також подякував усім, хто долучився до збору гуманітарної допомоги воїнам на передову.

В ході сьогоднішньої наради усі присутні звітували про виконання протокольного доручення попередньої наради, обговорювали проблемні питання, які виникали під час виконання завдань та інформували про заплановану роботу у поточному місяці.

За результатами розгляду питань порядку денного міський голова дав ряд доручень та встановив терміни їх виконання.