Звіт про проведену роботу працівниками КП «Городоккомунсервіс» за період з 02.05. по 03.05.2019 року

Дата: 03.05.2019 15:50

Працівниками дільниці з водопостачання та водовідведення ліквідовано прорив водопровідної мережі по вул.Призаводська в м.Городок. Триває ремонт водонапірної башти по вул.Тургенєва.

Електриками підприємства замінено лампи вуличного освітлення в м.Городок  по вул.Набережна, вул.Гуменного, вул.Чкалова, вул.Качинського.

Відремонтовано коридорне освітлення в будинку 19 по вул.Шевченка. Тривають підготовчі роботи  для відновлення мережі вуличного освітлення на мікрорайоні «Кошарна» та по вул.Привітна (колишня Островського) в м.Городок. У Чорниводському закладі дошкільної освіти електриками підприємства проведено роботи по усуненню недоліків згідно припису РЕМ.

Третього травня проводиться грейдерування дороги в с.Велика Яромирка. Чимало робіт проведено працівниками з благоустрою комунального підприємства.

В с.Нове Поріччя третього травня розпочато роботи з відновлення містка по вул.Центральній. В с. Остапківці, с.Стара Пісочна, с.Кузьмин, с.Велика Левада, с.Лісогірка, с.Хмелівка, с.Жищинці, с.Велика Яромирка  проведено поточні ремонти  обелісків Слави (фарбування, штукатурка). В с.Чорниводи впорядковано узбіччя по вул. Центральна. В с. Радковиця замінено  лампи вуличного освітлення по вул. Шкільна, вул. Гагаріна, вул. Набережна. В с.Борщівка  замінено лампи вуличного освітлення по вул. Незалежна, вул. Садова, вул. Лугова, вул. Шевченка та прибрано територію парку біля сільської бібліотеки. В с.Турчинці замінено лампи вуличного освітлення  по вул. В.Чорновола та  прибрано територію парку. В с.Підлісний Олексинець впорядковано кладовище.

Працівники Скіпчанського старостинського округу, Пільноолексинецького старостинського округу, Жищинецького  старостинського округу  були задіяні  в обкошуванні трави на території  м.Городок.

Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства