“1939–1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо”

Дата: 08.05.2019 12:54

8 та 9 травня в Україні, так само як у світі, відзначаються Дні пам’яті та примирення, присвячені пам’яті жертв Другої світової війни. Офіційне гасло пам’ятних заходів – "1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо". Новим символом Дня пам’яті та примирення з 2014 року є квітка маку. ЇЇ графічне зображення є своєрідною алюзією: з одного боку воно уособлює квітку маку, з іншого – кривавий слід від кулі.

Ці дні - це пам'ять про тих 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано війною – усіх загиблим і усіх тим, хто вижив та пройшов через кола пекла Другої світової війни.

Ми пам’ятаємо, яким страшним лихом для українців була Друга світова війна. Не забуваємо: той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими.

Сьогодні голова Городоцької районної державної адміністрації Олена Матвєйцева, голова районної ради Ольга Зелінська, міський голова Василь Підлісний та секретар міської ради ветеранів Євгенія Павленко здійснили покладання квітів біля пам’ятного знаку, де у 1942-1944 роках німецькі окупанти проводили масові розстріли громадян м.Городка.