9 Травня – День Перемоги у Другій світовій війні

Дата: 11.05.2019 12:27

В с. Тростянець 9 травня 2019 року відбулися святкові заходи, які приурочені до Дня Перемоги у Другій світовій війні з покладанням вінків і квітів під звуки духового оркестру до Братської могили та пам’ятника загиблим воїнам. В. о. старости О.Атаманюк привітав жителів старостинського округу з Днем Перемоги, вручив продуктові набори членам  сімей загиблих воїнів та вдовам померлих інвалідів війни.

В цей день отцем Володимиром була проведена поминальна панахида  по убієнних воїнах, які похоронені в Братській могилі. У сільському будинку культури  проведений святковий концерт. Жителів села порадував духовий оркестр з м. Хмельницького та славнозвісний місцевий колектив «Тростянка». Учні гімназії інсценізували декілька епізодів тієї жахливої війни та співали воєнні пісні. Для солдатських вдів, сімей загиблих, учасників війни був організований святковий обід.