День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 13.05.2019 11:34

9 травня у с.Підлісний Олексинець  вкотре, традиційно розпочали святковою ходою із покладанням квітів до пам’ятників Загиблим односельчанам та до підніжжя пам’ятника на Братській могилі полеглих воїнів-визволителів. Пунктом збору була  Підлісноолексинецька гімназія. Директор Підлісноолексинецького сільського будинку культури Фабіян Любов Філімоновна разом із учнями гімназії підготувала «лінійки пам’яті» біля обидвох пам’ятників. Із вітальним словом до гостей свята звернулась в.о.старости сіл Підлісний Олексинець, Слобідка Олексинецька Трофімова Ірина Олександрівна та директор Підлісноолексинецької гімназії Гурний Валентин Васильович.

В.о.старости Ірина Трофімова разом із головою місцевого осередку ради ветеранів Анжелою Рогуляк передали вітання інваліду війни Олійнику Дем’яну Івановичу, відвідали вдову померлого інваліда війни Белікову Аделю Антонівну, учасницю бойових дій Вересюк Любов  Андріїівну, доньку загиблого Мединську Камілію Броніславівну,  доньку померлого інваліда війни Водзянську Станіславу Йосипівну та Горецьку Яніну Петрівну – яку примусово вивезли на каторжні роботи в Німеччину та вручили їм подарунки підготовлені Городоцькою міською радою та дирекцією ТДВ «Городоцьке».

Розкішним подарунком мешканцям старостинського округу став чудовий концерт підготовлений учасниками хору ветеранів «Червона калина».

Честь та шана людям, які ціною власного здоров’я, життя здобували перемогу у Другій світовій війні та у роки повоєнного лихоліття відбудовували село. Щира вдячність усім свідомим та небайдужим людям хто пам’тає та підтримує фронтовиків та їх сім’ї та береже світлу пам’ять про полеглих та померлих ветеранів.

Джерело: Підлісноолексинецький старостат