«ПІДВОДНІ ФАНТАЗІЇ». ЗНОВУ НАЙКРАЩІ!

Дата: 14.05.2019 16:50

Міжнародний фестиваль «Підводні фантазії» спільно з Всесвітнім  фестивалем зображення підводного світу ( Марсель. Франція) проводиться 30  рік. Щороку  в  ньому  беруть  участь 5-8 тисяч  дітей  з  України, Білорусії, Росії,  Казахстану, Азербайджану, Латвії, Угорщини,  Естонії  і  з   інших  країн.

Городоцька    дитяча    художня   школа  -   постійний учасник Міжнародного   фестивалю   дитячої творчості  «ПІДВОДНІ ФАНТАЗІЇ».

В 2019 році  на  конкурсі  було  представлено   98  робіт    учнів   Городоцької  ДХШ.   Колекція  робіт  визнана  найкращою, школа  нагороджена  призом  і медаллю   фестивалю   за  1  місце. 37 учнів школи  стали переможцями конкурсу:  -    приз і медаль  за 1  місце: Соцька Аліна,  Столяр  Даніїл; медаль за 2 місце : Порохнава  Олександра, Банас Оксана, Пилипчук  Тетяна;

32  учні школи отримали подяки  і  дипломи  ювілейного  30  Міжнародного  фестивалю «Підводні  фантазії».

Двоє  викладачів нагороджені  почесними  грамотами - Марчук  Олена  Євгенівна, Бас  Маріна  Ігорівна,  4 викладачі - грамотами  за підготовку  учнів  до  участі  в  конкурсі - Гаджук  Алєся  Миколаївна, Боцян  Олена Миколаївна, Олішевська Валентина  Василівна,  Паламар  Тетяна  Анатоліївна.

Роботи  наших  учнів  експонуються   на   виставці в  Інтернеті  («Підводні  фантазії- 2019.Галерея»),  кращі з   них  представлені  на  Всесвітньому  фестивалі     у   Франції.

В.Олішевська    - директор Городоцької дитячої художньої школи