Засідання опікунської ради

Дата: 15.05.2019 09:34

В залі засідань Городоцької міської ради під головуванням міського голови Василя Підлісного відбулося засідання опікунської ради при виконавчому комітетіі міської ради.

На розгляд членів опікунської ради було винесено наступні питання: про розгляд заяви жительки с.Мудриголови Вересюк В.Р., про можливість виконувати обов’язки над Закордонець Л.А., яка проживає в с.Мудриголови, про розгляд заяви жительки с.Чорниводи Ширінової Л.М. щодо неналежного виховання її онуків донькою Акіншеною Н.А., а також про розгляд заяви в.о.старости Хмелівського старостинського округу щодо неналежного виховання неповнолітніх дітей Стопчак О.В.

У засіданні опікунської ради взяли активну участь представники міської ради,, соціальної сфери та інші представники установ та організацій міста.  Після обговорення кожної із поданих заяв та вивчення документів, поданих заявниками, членами комісії було прийнято відповідні рішення, про якіі повідомлено заявників.