День пам'яті жертв політичних репресій

Дата: 17.05.2019 11:10

Сьогодні, ми вшановуємо День пам'яті жертв політичних репресій. У цей день ми згадуємо тих людей, які рішенням комуністичної влади були оголошені «ворогами народу». Мільйони людей було страчено без суду і слідства, приречено на муки та голодну смерть у таборах.

То був важкий час. Моральні і фізичні муки торкнулися не тільки самих репресованих, але і їх рідних та близьких. Жертвою у ті лихі часи міг стати кожен, незважаючи на вік, національність, соціальну приналежність, ставлення до релігії.

До Кургану пам’яті поклали квіти та встановили лампади заступник голови районної державної адміністрації Віктор Бабин, голова районної ради Ольга Зелінська, міський голова Василь Підлісний, керівник Городоцької районної політичної партії «За конкретні справи» Вадим Якубовський, голова громадської організації «Районної організації Хмельницького обласного товариства політичних в’язнів, репресованих та членів їх сімей» Францішка Чернецька та члени товариства репресованих. Отець Римо-католицької церкви відправив поминальну панахиду.

Вічна пам'ять безвинно загиблим, закатованим українцям!