Дата: 20.05.2019 14:43

Громадська спілка «Центр інновацій «Сходи в Майбутнє» (ЦІСМА), засновником якої є Корпорація «Юрія-Фарм», разом із відділами освіти Городоцької міської та районної рад розпочинають новий проект «Школа природничого напряму» (Школа).

Метою Школи, що буде діяти на базі Городоцького краєзнавчого музею,  є  підтримка та розвиток обдарованої молоді шкільного віку та юнацтва.

Наша діяльність здійснюватиметься в рамках неформальної освіти за такими напрямами:

•         Розвиток здібностей молодої людини в царині природничих наук

•         Сприяння проведенню та впровадженню новаторських досліджень

•         Лідерство

•         Менеджмент

•         Саморозвиток

•         Самоврядування

•         Патріотизм

ЦІСМА  поділяє такі ключові принципи:

• Справедливість та Чесність.
  • Щирість та Відвертість.
  • Людська гідність та Служіння (обов’язок).
  • Якість та Досконалість.

ЦІСМА сповідує такі ЦІННОСТІ:

• Ми впевнені у своїх неймовірних можливостях та робимо те, що сповідуємо.
  • Ми прагнемо найвищої якості та спрямовані на результат.
  • Ми постійно вдосконалюємося.
  • Ми ініціюємо та наполегливо впроваджуємо нові стандарти.
  • Ми пропонуємо інноваційні системні підходи та рішення і сприяємо їх впровадженню.
  • Успіх команди – успіх кожного.
  • Ми приймаємо рішення колегіально, кожен з нас відчуває особисту відповідальність за результат команди, для досягнення якого готовий докласти додаткових зусиль.
  • Ми прагнемо досягти максимальних результатів за найефективнішого використання ресурсів.

ЦІСМА оголошує відкритий конкурс на посаду «Менеджер-координатор Школи».

Чого ми очікуємо від кандидата:

• вища освіта і загальна грамотність;
  • досвід роботи з різними проектами (переважно громадський сектор);
  • знання норм законодавства у сфері діяльності, основних принципів організації процесів з управління організацією, зокрема управління персоналом;
  • комунікабельність (уміння знаходити спільну мову з різними людьми, зав'язувати і підтримувати потрібні знайомства в інтересах Школи);
  • навички ведення публічних комунікацій, зокрема роботи з пресою та соціальними мережами й сервісами (Facebook, Instagram, YouTube, Zoom, Google сервіси)
  • вміння обробляти великі обсяги різноманітної інформації, організовувати і проводити перемовини, вести ділову переписку;
  • знання і володіння спеціальними комп'ютерними програмами (пакет Microsoft Office)
  • володіння англійською та іншими іноземними мовами;
  • висока організованість, відповідальність, уважність, стресостійкість, здатність приймати оптимальні рішення в нестандартних ситуаціях.

Обовязки Менеджера-координатора:

• укладання плану діяльності Школи;
  • розроблення та аналіз проектних регламентів, принципів і підходів до роботи, постійний контроль виконання поставлених завдань;
  • участь у формуванні команди і координація її повсякденної діяльності;
  • прийняття оперативних рішень в межах своєї компетенції, за необхідності залучення додаткових ресурсів;
  • організація та проведення тематичних заходів, зустрічей із зовнішніми діючими та потенційними партнерами (постачальниками, підрядниками);
  • взаємодія з державними та контролюючими органами;
  • встановлення та регулярне підтримання контактів з цільовими групами і зовнішніми фахівцями, ведення з ними ділового листування;
  • укладання звітів про хід і проміжні результати робіт для керівництва ЦІСМА і надання обґрунтованих пропозицій щодо підвищення їх ефективності.

КЛЮЧОВІ ПОКАЗНИКИ ЕФЕКТИВНОСТІ:

• Виконання функціоналу і реалізація ввіреного проекту/групи проектів в зазначені терміни.
  • Реалізація ввіреного проекту/групи проектів в рамках затвердженого бюджету Школи.
  • Відповідність ввіреного проекту/групи проектів зазначеним цілям.
  • Формування, коригування та подача на узгодження інвестиційного бюджету Школи.
  • Забезпечення консолідації й архівування робочих матеріалів та поширення інформації щодо діяльності Школи.
  • Достовірність і прозорість розрахунків бюджетів.

Оплата роботи (оклад – за домовленістю, преміальна частина – за результатами роботи) відповідно до рівня кваліфікації та ринку праці.

Запрошуємо взяти участь у конкурсі та надіслати своє Резюме і Мотиваційній лист до 03.06.2019 року включно.

Якщо Ви бажаєте працювати в команді  ЦІСМА і досягати результату, готові зробити внесок у подальший розвиток молодого покоління рідного краю, очікуємо Ваші документи з приміткою «Школа природничого напряму» (Городок) на пошту: a.miroshnychenko@uptofuture.org

Центр Інновацій «Сходи в майбутнє»