Діти і надалі продовжують вражати нас своїми талантами!!!

Дата: 22.05.2019 16:43

15 травня 2019 року в м. Києві проходила урочиста церемонія нагородження переможців 18 Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»

Конкурс присвячено творчій спадщині Т.Шевченка, яка була і буде для українського народу невичерпним джерелом, основою незламного патріотизму, безмежної жаги до свободи, боротьби за незалежність.

Хмельницька область на конкурс надіслала 10 кращих робіт учнів художніх шкіл області, з них - дві роботи учнів Городоцької ДХШ, а саме: Богдани Бевз (викладач Боцян О.М.) та Віталії Вишневської (викладач Марчук О.Є.)

Ми дуже раді, що робота Віти Вишневської «Закувала зозуленька» стала переможцем Всеукраїнського конкурсу. На роботі зображено зажурену українську дівчину, в якої померли батьки, красу природи у поєднанні дерева і птаха.  Не дивлячись ні на що, дівчина мріє і надіється на щасливе майбутнє.

Хочеться подякувати викладачу ДХШ Марчук О.Є. за високий професійний рівень підготовки до конкурсу.

Вчитель і учениця були присутні 15 травня в Києві на урочистій церемонії нагородження, де отримали високі нагороди та цінні подарунки.