Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Дата: 23.05.2019 13:31

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

рішення Городоцької міської ради про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік

Проект рішення сесії Городоцької міської ради «Про встановлення  місцевих податків і зборів на 2020 рік» розроблено фінансовим  відділом  виконавчого комітету Городоцької міської ради відповідно до вимог Бюджетного кодексу України, Податкового кодексу України, Закону України «Про органи місцевого самоврядування в Україні». Проектом регуляторного акту передбачається встановити ставки: єдиного податку, земельного податку на території міста Городок, земельного податку на інших територіях Городоцької міської  об’єднаної територіальної громади, території сільських населених пунктів в межах Городоцької міської об’єднаної територіальної громади, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку, туристичного збору. Метою прийняття даного проекту є зміцнення місцевого бюджету, розширення фінансової автономії територіальної громади, сприяння  її соціально-економічного розвитку.

Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу будуть розміщені 24 травня 2019 року на офіційному офіційному веб-сайті Городоцької міської ради http://gorodocka.gromada.org.ua. у розділі «Офіційні документи».

Пропозиції та зауваження  від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються  в  письмовому  вигляді  на  поштову  адресу  або електронною  поштою  протягом  місяця  з  дня  оприлюднення  проекту  регуляторного  акту та аналізу регуляторного впливу за  адресою:

32000, Хмельницька  область, м. Городок, вул. Грушевського, 53

E-mail: 04060708@mail.gov.ua,