Підписання договору про співпрацю

Дата: 23.05.2019 16:03

Сьогодні відбулась знакова подія для громади. Був підписаний договір між Городоцькою міською радою, виробниками яблук та агенцією регіонального розвитку «Астар». Цей договір стає початком для створення «Подільсько- фруктово-ягідного кластеру», а також дає можливість прийняти участь в проекті Уряду Швеції та ПРООН в Україні «Посилене партнерство для сталого розвитку».

Основними перевагами договору є взаємовигідне співробітництво, максимальне використання ресурсів, підвищення привабливості території для інвестування, розширення асортименту.

Учасники таких кластерів отримують більше можливостей та вищі прибутки, створюють нові робочі місця, залучаючи працівників різних видів економічної діяльності.

Важливим є те, що кластерна модель, окрім співробітництва, передбачає також і конкуренцію між підприємствами.