Оголошення про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових у м.Городок

Дата: 27.05.2019 14:08

1.Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу.

Організатор конкурсу-виконавчий комітет Городоцької міської ради. Місцезнаходження: 32000, Хмельницька область, м. Городок, вул. Грушевського, 53.

2.Підстава для проведення конкурсу: рішення виконавчого комітету Городоцької міської ради №87/2019 від 21 травня 2019 року «Про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в м. Городок  Хмельницької області».

3.Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуги з вивезення твердих побутових відходів

Місце: Хмельницька область, м. Городок, вул. Грушевського,53, зал засідань  (2-й поверх).

Дата та  час: 02 липня 2019 року о 14 год.00 хв.

Шиманська Наталія Олександрівна - головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури  та житлово-комунального господарства Городоцької міської ради, секретар конкурсної комісії, тел.0972854749.

4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу.

4.1.Наявність матеріально-технічної бази.

4.2. Вартість надання послуг з вивезення твердих побутових відходів.

4.3. Досвід роботи з надання послуг з вивезення твердих побутових відходів.

4.4. Наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

5. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення      твердих побутових відходів.

Послуги повинні  надаватись у межах міста Городок. Площа міста становить 2956,9 га. Об’єктами утворення відходів  є багатоповерхові житлові будинки, приватні житлові будинки, підприємства, установи, організації міста. Середня відстань вивозу твердих побутових відходів від об’єктів утворення відходів до полігону твердих побутових відходів становить 3-5 км.

6. Характеристика об'єктів утворення  побутових  відходів  за
 джерелами їх утворення
:

- 94 багатоповерхові  житлові  будинки, в тому числі 30 п’ятиповерхових житлових будинків, будинки із сміттєпроводами відсутні, кількість мешканців становить 5,0 тис.чол.; у даних будинках наявне газопостачання, централізоване водопостачання та водовідведення;

- 3911 будинків приватного сектору, у яких відсутнє централізоване водовідведення (приватний сектор), кількість мешканців -11,7 тис.чол.;

- 64 житлові будинки знаходяться на балансі КП «Городоккомунсервіс», 20 будинків зареєстровані, як ОСББ.

- підприємства, установи та організації, що знаходяться на території м.Городок;

- на території міста розміщено 12 контейнерних майданчиків, 125 контейнерів об’ємом 0,75м3;

- протяжність міських доріг становить 211 км, із них 119 км з твердим покриттям, 58,8 км з асфальтним покриттям, 33,6 км з  грунтовим покриттям;

7.Характеристика, включаючи потужність, та місцезнаходженн об’єктів  поводження з побутовими відходами (об’єкти перероблення, сортування,  утилізації,  видалення відходів, об’єкти поводження з небезпечними   відходами   у   складі   побутових  відходів  тощо) відповідно  до  правил  благоустрою  територій  населеного пункту, розроблених  з  урахуванням  схеми санітарного очищення населеного пункту.

Міський полігон твердих побутових відходів. Місцезнаходження - на південь від міста Городок на віддалі 1,5 км, автодорогою в напрямку с.Купин Городоцького району, Хмельницької області, вул.Кам’янецька,1А, площа полігону 3,9051 га.

13.Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:

Спосіб подання конкурсних пропозицій – особисто або поштою.

Місце подання конкурсних пропозицій: Хмельницька область, м. Городок, вул. Грушевського, 53.

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій – до 12 год. 00 хв. 02 липня 2019 року.

Конверти з конкурсними пропозиціями, що надійшли після закінчення строку їх подання  не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу.

Організатор конкурсу має право прийняти до закінчення строку подання конкурсних пропозицій рішення щодо його продовження. Про своє рішення, а також зміну місця, дня та часу розкриття конвертів організатор конкурсу повинен повідомити всіх учасників конкурсу, які подали документи на участь у конкурсі.

Учасник конкурсу має право відкликати власну конкурсну пропозицію, або внести до неї зміни до закінчення строку подання пропозицій.