Немає нічого святого…

Дата: 28.05.2019 15:35

Вже не вперше в нашому місті, відбуваються прикрі інциденти. Цього разу інцидент стався біля екуменічної меморіал-каплиці св.Покрови, яка встановлена на честь Героїв України - наших земляків, які загинули захищаючи територіальну цілісність нашої держави та знаходиться в урочищі «Стара гребля».

На місці було виявлено пусті пляшки від алкоголю, хліб, стакани, сигарети, дитяча курточка та ін..

Обурює те, що деякі жителі заради своїх примх нехтують та зневажливо ставляться до праці та зусиль людей, які роблять та намагаються зробити наше місто кращим та привабливішим.

Звертаємось до усіх жителів громади, цінуйте те, що робиться, та оберігайте те, що зроблено!