Виставка юної художниці Оленки Майструк

Дата: 30.05.2019 11:45

В приміщенні Центральної бібліотеки  до 14 червня 2019 року   триватиме  перша авторська виставка «Любіть Україну!»   учениці Городоцької дитячої художньої школи  Оленки Майструк, яка проживає у с.Кузьмин Городоцького району.

Роботи дівчинки вражають творчим підходом та майстерністю їх виконання, вишуканістю, кожен твір мистецтва  відрізняється  креативністю.

Оленка є ученицею Городоцької дитячої художньої школи та переможницею багатьох районних, обласних, Всеукраїнських та Міжнародних виставок та конкурсів  образотворчого мистецтва: зокрема, переможець Міжнародного конкурсу «Підводні фантазії» - 2019 року, переможець  обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Об"єднаймося  ж брати мої»,  присвяченого Шевченківським дням м.Хмельницький – 2018, 2019 рр., учасниця обласної виставки – конкурсу  імені  Людмили та Миколи  Мазурів м.Хмельницький – 2018, 2019 рр., учасниця  Всеукраїнського пленеру  «Замковий етюд».

Паралельно юна художниця  навчається у  школі іконопису  духовно - просвітницького центру «Держава»,   у вільний час захоплюється мистецтвом  фотографування .

Роботи  Оленки Майструк хвилюють, захоплюють, пробуджують почуття  до прекрасного  та зміцнюють віру у майбутнє.