Засідання "круглого столу"

Дата: 30.05.2019 17:31

В  зв’язку із численними звернення в.о.старост, які вчора надійшли до міського голови В.Підлісного,  скликано термінове засідання «круглого столу» .  У їх зверненнях йшлось  про скарги сільських жителів на порушення норм та правил обробітку земель, які перебувають в оренді агрохолдингів. На думку жителів, саме це  призвело до різних негативних наслідків та спричинило шкоду здоров’ю сільського населення.

У засіданні «круглого столу» взяли участь представники агроформувань, фахівці держпродслужби,  спеціалісти галузі охорони здовор’я та сільського господарства,  в.о.старост. В результаті активного обговорення даної проблеми  усі сторони дійшли до спільної згоди, що в подальшому агрохолдинги у своїй діяльності чітко дотримуватимуться державних санітарних правил та норм по застосуванню пестицидів та агрохімікатів.