В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ПРОЗВУЧАВ ОСТАННІЙ ДЗВІНОК

Дата: 31.05.2019 15:49

Сьогодні, коли розквітли яскраві травневі  квіти і дзвенить пташиний спів, теплий вітерець і дрібний дощик сповістили про свято "Останнього дзвоника". У закладах освіти міської ради  завершився  перший  навчальний рік.

Цей день досить важливий для всієї Городоцької громади, для кожного він має своє значення. Хвилюючі почуття переповнювали наймолодших, першокласників нової української школи, які взяли першу сходинку на шляху пізнання, для всіх школярів – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для випускників – це прощання зі школою, друзями, вчителями,  вихід у доросле   самостійне життя,  для батьків – мить коли їхні діти стають дорослішими ще на один рік.  106 випускників - ліцеїстів та 295 дев’ятикласників отримають атестати  про освіту.

Попереду літо, пора відпочинку… Випускникам реалізувати власні плани, бути гідними творцями і справжніми патріотами своєї країни, адже майбутнє нашої держави – це ви, діти!