СВЯТО ДИТИНСТВА В ГОРОДКУ

Дата: 03.06.2019 08:41

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними.

Для дітлахів 1 червня – особливий день, маленьке свято, на якому здійснюються мало не всі бажання.

Особливо радісним він є для школярів, адже саме з сьогоднішнього дня розпочинаються канікули – пора відпочинку та розваг. Тому діти з шаленою енергією беруть участь у всіх запропонованих заходах і заряджають позитивом організаторів свята.

Залишити цей день поза увагою не змогли і в Городку. На стадіоні «Колос» на дітей чекала маса сюрпризів: батути, різноманітні атракціони, майстер-класи з виготовлення таких популярних сьогодні слаймів та «фенічків», тату та паперопластику. Для усіх бажаючих проходив конкурс малюнку на асфальті, проводились виставки творчих робіт найталановитіших дітей громади. Городоцька центральна бібліотека організувала та провела  вікторину та безпрограшну лотерею. Працівниками будинку творчості виготовлено та встановлено тематичну фотозону «Я люблю Городок», де можна було зробити фото на згадку.

На  офіційному  відкритті заходу до усіх присутніх з вітальним словом звернулись голова Городоцької районної державної адміністрації О.Матвєйцева, міський голова В.Підлісний та голова районної організації політичної партії «За конкретні справи» В.Якубовський. Керівництво району та міста привітали також переможців Міжнародного фестивалю дитячої творчості «Підводні фантазії» та конкурсу «Малюнок н асфальті» та вручили пам’ятні подарунки.

Святковою ходою пройшли учасники заходу з нагоди Міжнародного дня захисту дітей центральною вулицею міста до СК «Епіцентр», де чекала свого офіційного відкриття «Спартакіада Поділля - 2019».

Стільки дитячих посмішок та щастя в очах діток не побачиш у звичайний день, а ми,  дорослі, давайте будем  намагатися дарувати малечі радість кожного дня.