ВАЖЛИВА ПЕРЕМОГА!

Дата: 05.06.2019 17:01

03 червня 2019 року у Києві відбувся п’ятий ювілейний всеукраїнський конкурс-фестиваль таланту та краси для дітей та молоді з інвалідністю «Казкові мрії».

Понад півтисячі дітей та молодих людей з інвалідністю з різних куточків нашої держави зібралися в сонячному парку «Позняки». Учасники фестивалю змагались у 10-ти номінаціях, а найкращих визначало зіркове журі.

Активну участь у цьому грандіозному дійстві брав Олександр Пукліч, вихованець Городоцького районного центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю. У номінації «Хореографія» Сашко виборов І місце за виконання ритмічного танцю «Хіп-хоп» та отримав багато подарунків. Це було неймовірно красиво, його пластичні рухи оцінювались бурхливими оплесками та вигуками «Молодець!».

Приємно, що такі фестивалі організовуються для дітей та осіб з інвалідністю, адже серед них є дуже багато талантів, і їх потрібно показувати. Діти та особи з інвалідністю є повноправними громадянами нашого суспільства, вони дуже трудолюбиві та наполегливі, впевнено та з великими труднощами досягають своєї мети.

Колектив Центру висловлює щиру вдячність усім небайдужим людям, які відгукнулись на  прохання про допомогу.

Особлива подяка: приватним підприємцям Г.Банасу та В.Петльованому - за фінансову підтримку поїздки на фестиваль, студенту Львівського національного університету ім.І.Франка О.Істратову - за постановку танцю, вихователю Центру І.Зюбрівській - за навчання виконання танцю.