Відпрацювання населених пунктів...

Дата: 06.06.2019 08:12

5 червня 2019 року, з метою забезпечення прав дітей на проживання та виховання в гідних умовах, недопущення дитячої бездоглядності, працівником Городоцького відділу поліції А.Загранюком спільно із начальником служби у справах дітей В.Гулавським, фахівцем із соціальної роботи Городоцької РДА І.Ястремська, начальником загального відділу виконавчого комітету Городоцької міської ради Т.Каліновською здійснено відпрацювання населених пунктів Городоцького району.

В ході зазначених заходів були проведені бесіди профілактичного характеру, щодо не припустимості вчинення, будь-яких правопорушень та злочинів, та інформовано, що за неналежне виконання батьками обов’язків, щодо виховання дитини, передбачена адміністративна відповідальність за ст.184 КУпАП, а за злісне невиконання батьками, опікунами чи піклувальниками встановлених законом обов’язків по догляду за дитиною або, за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування, що спричинили тяжкі наслідки, передбачено кримінальну відповідальність за ст. 166 КК України. Під час проведених заходів батьків, які ухилились від виконання передбачених законодавством обов’язків, щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей, було притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 184 КУпАП.

Використано інформацію та матеріали Городоцького ВП ГУНП