Спартакіада Поділля - 2019

Дата: 07.06.2019 08:44

Цьогоріч День захисту дітей  в Городку співпав, ще з одним святом, бо саме в цей день понад 1500 спортивних та творчих дітей Хмельниччини зібрались у Ярмолинцях, Дунаєвцях, Чемерівцях та Городку вибороти звання бути кращими серед кращих. Але усі ці молоді люди вже були кращою-молодою спортивною та творчою елітою не тільки Хмельниччини а й усієї України. З усіх куточків області з’їхалися футболісти, волейболісти, баскетболісти, легкоатлети, кращі танцювальні колективи, туристи, переможці ігор патріотів та мужні перетягувачі канату , тенісисти, важкоатлети, велосепидисти, боксери. Всіх їх об’єднав проект під назвою «Спартакіада Поділля» який проходить щороку за підтримки народного депутата України Олександра Гереги. У Городку зібрались кращі з кращих волейболісти, важкоатлети, боксери, а у СК Епіцентр учасники конкурсних змагань з Спортивних танців.

За підсумками «Спартакіади Поділля 2019»   – переможених не було, справді – нагороди за першість знайшли своїх володарів, молодь знайшла нових друзів, а головне запам’ятала, що кожна праця – має свою винагороду, а тому все, що потрібно – працювати над собою. А за словами учасників – вони вже з нетерпінням чекають 1 червня 2020 року аби знову випробувати власні сили у головному спортивному святі дитинства усієї Хмельниччини.