Апаратна нарада

Дата: 12.06.2019 14:56

Сьогодні, під керівництвом міського голови Василя Підлісного відбулась апаратна нарада за участю заступників міського голови, керівника комунального підприємства «Городоккомунсервіс», керівників структурних підрозділів міської ради, підвідомчих  установ та виконуючих обов’язки старост.

Під час наради керівники структурних підрозділівГородоцької міської ради інформували про поточний стан справ за відповідними напрямками роботи та окреслили планові завдання на наступний період.

Основна увага приділялася ліквідації наслідків стихії, адже роботи проводяться і сьогодні.

По закінченню наради керівникам структурних підрозділів надано ряд завдань та доручень.