Неформальна зустріч з мером

Дата: 13.06.2019 14:36

Відбувся третій із серії інформаційних заходів у рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізовується в Городоцькій ОТГ представниками громадської організації «Перлина» та Городоцькою центральною бібліотекою.

Зустріч була організована в неофіційному форматі, куди завітав міський голова Василь Підлісний, активна молодь громади та небайдужі жителі. Спілкування керівника міста з молоддю пройшло у дружній, неформальній, вільній і невимушеній атмосфері.

На запитання міський голова відповідав щиро  і відверто, ділився своїми планами і напрацюваннями. Очільник громади вислухав ідеї від молоді, плани та бачення розвитку території. Також, присутні прийняли участь у цікавих конкурсах та отримали призи, посмакували різноманітними смаколиками та ін..

На завершення зустрічі  Василь Васильович закликав дітей брати активну участь у громадському житті міста. Адже саме від молодого покоління залежить майбутнє нашого міста та громади.