НА ГОРОДОЧЧИНІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ АКЦІЯ ПІД ГАСЛОМ «НІ! ЗАРПЛАТІ В ТІНІ»

Дата: 20.06.2019 10:54

Робочою групою у складі представників головного спеціаліста – інспектора праці Городоцької міської ради, начальника відділу соціально – трудових відносин та оплати праці Городоцького управління соціального захисту населення,  старшого державного ревізора - інспектора головного управління ДФС у Хмельницькій області, проведено інформаційно-роз’яснювальну кампанію щодо відповідальності за використання не задекларованої праці у  магазинах та кіосках міста Городка.

Відвідування носять інформаційно-роз’яснювальний характер, - роботодавцям надається можливість та час на виконання всіх законодавчих норм щодо офіційного працевлаштування найманих працівників.

Організатори акції спілкувалися з найманими працівниками та закликали їх відповідально ставитися до свого майбутнього, адже отримуючи заробітну плату «в конверті», працівники втрачають не тільки соціальні гарантії сьогодні, а й позбавляють себе гідної пенсії в майбутньому.

Також учасники акції розповсюдили серед громадян пам’ятки про основні права та переваги під час перебування в офіційних трудових відносинах.