Відбулась Четверта літня управлінська школа директорів закладів загальної середньої освіти

Дата: 21.06.2019 10:51

Відповідно до  спільного плану роботи Хмельницького ОІППО та Асоціації керівників закладів освіти Хмельницької області  19 червня 2019 року на базі закладів освіти Городоцької міської ради відбулася Четверта літня управлінська школа директорів закладів загальної середньої освіти, які є членами Асоціації. Тема семінару: «Створення комфортного інноваційного освітнього безпечного середовища нової української школи та протидія булінгу в закладах освіти».

У роботі семінару взяли участь секретар міської ради Гріх Олена Іванівна,начальник відділу освіти Рибак Сергій Володимирович, завідувач кафедри менеджменту та освітніх технологій ХОІППО Гуменюк Віра Василівна ,методична служба відділу освіти, 24 керівники ЗЗСО області.

Директор Городоцької початкової щколи  Асташенко О. М. провела для учасників семінару екскурсію ,під час якої ознайомила колег із освітнім простором початкової школи, 8-ма навчальними осередками, створеними для учнів 1 класу, модернізованою матеріальною базою для навчання, відпочинковими зонами для учнів.

Практично-презентаційний модуль семінару  був проведений  у Городоцькому краєзнавчому музеї. Директор Городоцького ліцею №1  Станиця  С.В. поділилася досвідом  з питання «Освітній менеджмент як засіб управління змінами». Презентували  Городоцький ліцей  №1 учасники секції євроклубу «Глобус», районний осередок молодіжного патріотично-правового руху «Хома», клуб «Ерудит»  та агітбригада  «За здоровий спосіб життя » «Агенти змін».

Директор  Городоцького ліцею №4 Дроник О.Р. презентувала  учасникам семінару експрес-портрет «Школа, в якій живе патріотизм» .

Цікавими та повчальними були екскурсії  у  СК «Епіцентр», духовно-просвітницький  центр «Держава» та у храм  Св.Станіслава.

Завершився семінар-тренінг вправою «Щоденник вражень», під час якої директори закладів загальної середньої освіти  області відзначили, що зустріч у м.Городку була цікавою, пізнавальною, змістовною, повчальною, насиченою.

Начальник відділу освіти  С.Рибак  в заключному слові відзначив високий рівень ефективності таких зустрічей, наголошуючи  на їх необхідності в майбутньому.