День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Дата: 21.06.2019 11:11

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна.

З нагоди цієї дати у Городоцькій громаді проходили пам’ятні заходи.

Сьогодні, заступник голови районної державної адміністрації Віктор Бабин, заступник голови районної ради Руслан Райтаровський, міський голова Василь Підлісний, керівник Городоцької районної організації політичної партії «За конкретні справи» Вадим Якубовський вшанували героїчний подвиг наших захисників та поклали квіти до обеліску Слави.

Вчора на території усіх старостинських округів Городоцької громади до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні відбулася акція «Запали свічку пам’яті» та поклали квіти до братських могил загиблих воїнів, до братських могил радянських воїнів, пам’ятних знаків та меморіальних комплексів.

З нагоди Дня скорботи були приспущені Державні Прапори України на будинках та спорудах органів державної влади, державних установ, підприємств та організацій.