Засідання двадцять першої позачергової сесії

Дата: 26.06.2019 15:59

Сьогодні під головуванням міського голови Василя Підлісного відбулась двадцять перша позачергова сесія Городоцької міської ради VII скликання.

У роботі засідання взяли участь 18 депутатів міської ради.

Особливу увагу депутати приділили розгляду питання про встановлення місцевих податків та зборів на 2020 рік та затвердили порядок і норму відрахування частини чистого прибутку (доходу) комунальними підприємствами Городоцької міської об’єднаної територіальної громади, що вилучається до міського бюджету.

Депутати надали дозвола учасникам антитерористичної операції, учасникам бойових дій на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в порядку зміни цільового призначення із  земель запасу в землі сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів Городоцької міської ради.

У ході роботи депутати підтримали усі проекти рішень.