Відбулись урочистості з нагоди Дня Конституції та Дня молоді

Дата: 27.06.2019 14:08

В залі засідань Городоцької районної державної адміністрації відбулись урочистості з нагоди святкування 23-ї річниці Конституції України та Дня молоді.

День Конституції — це свято утвердження наших прав і свобод, якіі гарантовані кожному громадянину України. Прийняття Конституції дало поштовх до розвитку всіх галузей законодавства та суспільного життя.

Держава починається з кожного з нас, тож ми не лише повинні перейматися власними правами й свободами, але й чітко виконувати свої суспільні обов’язки.

Участь в урочистому заході взяли перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Зборовський, голова районної ради Ольга Зелінська,  міський голова Василь Підлісний, керівник Городоцької районної організації політичної партії «За конкретні справи» Вадим Якубовський, а також, представники структурних підрозділів органів державної влади, місцевого самоврядування та громадськість міста.

Грамотами, подяками та цінними подарунками були відзначені кращі працівники міста та району, активісти серед молоді.

Для всіх присутніх звучали вітальні композиції від колективів «Дует» та «Співуче джерело».

Урочистості завершились покладанням квітів до пам’ятника першого Президента України Михайла Грушевського.