Шановні жителі міста та громади!

Дата: 27.06.2019 14:47

Щиро вітаю всіх з визначним державним святом – Днем Конституції України!

28 червня 1996 року стало початком нової епохи в історії нашої держави. Саме у цей день, 23 роки тому, Верховна Рада України прийняла Основоположний Закон – Конституцію України.

Конституційні норми, які б вони не були, самі по собі не змінять життя на краще. Нам під силу збудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку людини, де б панували гуманізм, демократія і справедливість, а матеріальний достаток співвідносився б із кількістю та якістю праці кожного.

У цей урочистий день будемо щиро вірити у реальне втілення конституційних прав і свобод, у зміцнення добробуту наших родин та еволюційний правовий розвиток нашої держави.

Тож нехай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої держави у забезпеченні гідного життя кожного громадянина.

Зичу усім стабільності, добробуту та злагоди у родинах, процвітання, добра і миру нашій державі!

Міський голова Василь Підлісний