У вихідні дні тривали роботи з прочистки каналізаційної мережі по вул.Шевченка м.Городок

Дата: 01.07.2019 15:29

21 червня, в п’ятницю,  наприкінці робочого дня на адресу комунального підприємства «Городоккомунсервіс» надійшло звернення від жителів  будинку №60 вул.Шевченка м.Городок  щодо  підтоплення підвальних приміщень каналізаційними стоками. Бригада працівників дільниці  з водопостачання та водовідведення оперативно виїхала на місце аварії. Проведено значний обсяг робіт по ліквідації затору, однак  відновити пропускну здатність каналізаційної мережі вдалося лише частково.

Як виявилося  в ході обстеження пропускна здатність  каналізаційної мережі протяжністю 1,2 км., якій уже понад 30 років  становила лише 60%, а на деяких ділянках до 40% - 50%. В комунальників відповідного обладнання для прочистки мереж немає, а тому  Городоцькою міською радою було прийнято рішення залучити до виконання робіт ТОВ «Відновлення інженерних систем». Фахівці даної установи  уже працювали у нашому місті, в минулому році їх залучали до ліквідації каналізаційного затору, що стався  на території колишнього молочноконсервного комбінату.

29 червня, вранці, працівники підрядної організації спільно з працівниками комунального підприємства приступили до виконання робіт по відновленню пропускної здатності каналізаційної мережі, що проходить по вул.Шевченка. Прочищено усі каналізаційні колодязі, які розташовані в даному мікрорайоні.

Наразі роботи продовжуються.

Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Городоцької міської рад