3 золоті і 7 срібних медалей…

Дата: 01.07.2019 15:33

Випускний вечір - це така мить, що буває  один раз у житті одинадцятикласників.

29 червня в приміщенні Городоцького спортивного комплексу «Епіцентр» зібралися прекрасні, як сама юність, дівчата і юнаки –  на порозі майбутнього життя. Серед них – майбутні інженери і програмісти, вчителі, дизайнери, військові, будівельники, лікарі та представники інших важливих і шанованих професій.

Окрім винуватців урочистостей цього святкового вечора, зібралось дуже багато людей: учителів, батьків і рідних учорашніх школярів, а також чимало гостей для того, щоб привітати випускників усіх шкіл м.Городок зі вступом у доросле життя.

На свято завітало багато поважних гостей: голова Городоцької районної державної адміністрації Олена Матвєйцева, Городоцький міський голова Василь Підлісний, начальник відділу освіти Городоцької міської ради Сергій Рибак.

Вадим Якубовський від імені народного депутата України Олександра Гереги побажав випускникам мирного неба над головою, наполегливості в досягненні своєї мети, щасливої життєвої дороги.

У результаті наполегливої праці, міцних знань та високого інтелекту кращі з кращих випускників здобули 3 золоті і 7 срібних медалей. Медалістам було урочисто вручено їх заслужені почесні відзнаки, грамоти і подарунки.

Ключовим моментом вечора став вальс у виконанні випускників.

Використано фото  та матеріали сайту www.nashgorodok.km.ua