Співпраця влади і бізнесу

Дата: 02.07.2019 10:59

1 липня, в залі засідань міської ради відбулась ще одна зустріч міського голови Василя Підлісного з фізичними особами-підприємцями, які здійснюють господарську діяльність на території Городоцької ОТГ.

Зустріч відбулась за участю голови районної державної адміністрації Олени Матвєйцевої, начальника ДПІ Городоцької ДПІ Волочиського відділення ГУДФС у Хмельницькій області Наталії Хорошової.

На початку зустрічі міський голова проінформував присутніх про плани щодо реконструкції центральної площі міста та запросив до спільного обговорення даної інформації.

Активно обговорювалось питання щодо очисних споруд, будівництво яких вирішило б масу проблем не тільки населення, а й підприємців міста.

В ході зустрічі підприємці обговорили та вирішили багато питань, які стосуються здійснення ними господарської діяльність на території Городоцької ОТГ та проведення робіт  благоустрою біля їхніх торгових павільйонів.

Головний спеціаліст – інспектор праці відділу юридично – кадрової роботи виконавчого комітету міської ради Сергій Марамон наголосив про здійснення державного контролю законодавства України про працю.

Головний спеціаліст – санітарно-екологічний інспектор відділу екології та   земельних ресурсів виконавчого комітету міської ради Володимир Шморгал вкотре закликав підприємців дотримуватись Правил благоустрою територій міста Городка.

"У нас катастрофічно не вистачає робітників КП «Городоккомунсервіс». Працівники комунальної служби не встигають викошувати та прибирати всю територію міста. Тому закликаю усіх фізичних осіб-підприємців, які здійснюють господарську діяльність на території Городоцької ОТГ дотримуватись належного санітарного стану на прилеглій території до об’єкта торгівлі", - повідомив очільник міста.