Засідання адміністративної комісії

Дата: 04.07.2019 08:30

3 липня 2019 року в приміщенні міської ради відбулось засідання адміністративної комісії   під головуванням керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету Городоцької міської ради Ольги Бистрицької.

На засіданні розглядалась справи про адміністративне правопорушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів (відповідно до ст.152 КУпАП) та порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами (відповідно до ст.156КУпП). Членами адмінкомісії було опрацьовано відповідні протоколи, заслухано правопорушників та винесено відповідні постанови, спираючись на норми чинного законодавства.