Конструктивна зустріч

Дата: 04.07.2019 15:24

Сьогодні в  кафе «Театральне» Городоцького міського будинку культури воїни-інтернаціоналісти, учасники бойових дій та волонтери мали можливість поспілкуватись з міським головою Василем Підлісним. Участь у зустрічі також взяли голова  районної державної адміністрації та голова Городоцької районної організації політичної партії «За конкретні справи"  Вадим Якубовський. Зібрання проходило в невимушеній атмосфері у формі діалогу. Хвилювало учасників і питання ремонту доріг комунальної власності, одержання воїнами-інтернаціоналістами, учасниками бойових дій та волонтерами земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, відновлення вуличного освітлення та автобусного сполучення у вечірню пору доби.  На усі запитання учасники  отримали відповіді, окремі  питання вирішувались на місці в телефонному режимі.

Підтримали присутні і пропозицію депутата міської ради Олега Федорова про організацію збору гуманітарної допомоги в зону ООС до Дня Незалежності України.