Фільм під відкритим небом

Дата: 05.07.2019 09:36

Як люди досягають успіху в житті? За допомогою зв'язків, удачі, просто працюють не покладаючи рук. До останньої категорії належить і головний герой фільму (актор Вілл Сміт), який всіма можливими способами прагне прогодувати себе і свого маленького синочка Крістофера, який залишився у нього на руках, так як мати, не витримавши злиднів, втекла від своєї сім'ї в Нью-Йорк. Що робити молодому батькові в такій ситуації ?..

Відповіді на ці запитання отримали городоччани завітавши на стадіон «Колос» 4 липня 2019 року, де проходив показ фільму «У пошуках щастя» під відкритим небом за сприяння Хмельницької громадської організації «За конкретні справи».

Показу фільму передувала зустріч активної молоді з міським головою Василем Підлісним. Кожен присутній мав змогу задати питання меру та отримати на нього відповідь. А на молодших кіноглядачів чекав безкоштовний попкорн та різноманітні конкурси, за перемогу в яких вони отримували подарунки.

На показ фільму завітало понад 300 глядачів.

Сьогодні, 5 липня 2019 року о 21-30 год. буде транслюватись фільм «Чого хоче дівчина», у головних ролях: Аманда Байнс, Колін Ферт, Келлі Престон.

Про розклад показів просто неба слідкуйте на офіційних сторінках міської ради https://gorodocka-gromada.gov.ua/ та групі у «Городоцька міська рада» у Facebook.