Скейт-ідея…

Дата: 05.07.2019 15:56

Скейт-парк (SKATEPARK) — це спеціально збудований майданчик для людей, що займаються екстремальними видами спорту, такими як скейтборд, стрітборд, агресив-ролики, велосипеди ВМХ, самокат, щоб кататися і вдосконалювати трюки. Скейт-парк може містити такі фігури, як рампи (half pipes), розгінки (quarter pipes), поручні (hand rails), фанбокси (trick boxes), піраміди (pyramids), сходинки (stairs) та інші фігури для виконання трюків.

Саме з бажанням, втілити в життя таку ідею, будівництва скейт-парку на території нашого міста, прийшли на прийом до міського голови Василя Підлісного Столяр Дмитро, Майстер Юрій та Береговий Вадим.  Діти зауважили, що вони займаються таким видом спорту вже певний час. Батьки спочатку буди проти, переживали за їхнє життя та здоров’я, а після побачених результатів тренувань, вони стали не тільки всіляко підтримувати свої синів, а й купувати необхідний спортивний інвентар.  До зустрічі з мером дітлахи підготувались, а тому принесли ескізи парку та окремих фігур. До розмови долучились і начальник фінансового відділу міської ради Валентина Світана та начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Катерина Бігняк.