Спільний виїзний прийом громадян у Великокарабчіївському старостинському окрузі

Дата: 11.07.2019 12:20

10 липня 2019 року, відбувся спільний виїзний прийом громадян у Великокарабчіївському старостинському окрузі.

З метою вирішення нагальних проблем жителів сіл Великий Карабчіїв та Грицьків участь у прийомі взяли: голова районної державної адміністрації О. Матвєйцева, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Р. Конюшко, депутат міської ради О.Кушнір, заступник голови районної ради Р. Райтаровський, начальник управління соціального захисту населення В. Лихва, начальник сектору превенції Городоцького відділу поліції Ю.Плавуцький та т.в.о. старости Великокарабчіївського старостинського округу В. Сінгілевич.

В ході прийому жителями піднімалось ряд важливих питань життєдіяльності територіальної громади, зокрема: вирішення питання  відкриття літнього табору для оздоровлення дітей на базі колишньої школи, ремонт дороги, про створення пластунського руху, про збір  та утилізацію твердих побутових відходів та пластику,  про заміну лампочок  вуличного освітлення, про  ремонт  сільського Будинку культури та ін...

Усі  питання  взяті під особистий контроль посадових осіб та  надані ними відповідні доручення щодо їх вивчення та вирішення.