Обговорювали та  будували   перспективні плани  розвитку громади

Дата: 11.07.2019 16:59

На черговому засіданні виконавчого комітету Городоцької  міської ради, 11 липня 2019 року,  розглядались питання порядку денного  та питання розвитку життєдіяльності об’єднаної територіальної громади.

У засіданні виконавчого комітету взяла участь голова районної державної адміністрації О. Матвєйцева.

Ключовими питаннями були:  про винесення на розгляд чергової сесії внесення змін до бюджету Городоцької об’єднаної територіальної громади на 2019 рік, про роботу комунального підприємства «Городоккомунсервіс» на території  сільських населених пунктів, про план роботи виконавчого комітету на ІІ півріччя 2019 року, про надання дозволів на виготовлення проектної документації, на зрізування зелених насаджень, на проведення водогону, про встановлення та розмежування дорожніх знаків та ін.

Особливо схвальним було питання щодо придбання для комунального підприємства  «Городоккомунсервіс»  автомобіля для  ямкового ремонту УЯР- 01, який дозволить  з мінімальними затратами ремонтувати  місцеві дороги  та дасть змогу заробляти додаткові кошти для потреб підприємства.

Присутні ознайомились  із  проектом реконструкції  3Д- візуалізації та проведення громадських слухань на тему покращення  міської площі на перетині вул. Шевченка і вул. Грушевського.

Громадські слухання  з даного проекту відбудуться  18 липня 2019 року.

Члени виконкому ділились  думками щодо  перспектив та   будівництва  молочного цеху з виробництва сиру і кисломолочної продукції при переробці 1000 л. молока за зміну, розташованого за адресою: вул. Лесі Українки,  15б в с.Купин Городоцького району Хмельницької області.

Зацікавило і  питання  збуту продукції бджільництва  на місцевому рівні, адже бджолярами Городоччини виробляється  до  1 т. меду - унікального природного дива,   яке не має ринку збуту.

З усіх питань порядку денного  прийняті відповідні рішення виконавчого комітету.