Поточний ремонт доріг громади триває

Дата: 13.07.2019 00:22

Протягом цього тижня  завдяки сприятливим погоднім умовам в громаді проведено значний обсяг робіт з поточного ремонту доріг. Два дні техніка комунального підприємства працювала на території Кузьминського старостинського округу. По вулиці  Примакова, протяжністю більше 1км, в селі Кузьмин розвезено 100т щебеню, прогрейдеровано обочини між вулицями Шевченка та Смотрицька та  дорогу до села Слобідка Кузьминська.

В місті  фахівцями ШБУ-56 завершено ямковий ремонт дорожнього покриття струменевим методом по вулицях  Ватутіна, Менделєєва та Гончара. Розвезено та розгорнуто щебінь по вулицях Кузнєцова, Пархоменка, Південна. Прогрейдеровано вулиці Маяковського та Свердлова.

Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Городоцької міської ради