«Квітни у щасті краю мій рідний»- свято села у Великому Карабчієві

Дата: 15.07.2019 16:00

«Квітни у щасті краю мій рідний»- під такою назвою 14.07.2019 р пройшло свято села у Великому Карабчієві. Вже багато років сільський будинок культури не вміщав стільки багато сільчан та гостей. На сцені учасники художньої самодіяльності, хор ветеранів «Червона калина», гурт «Співуче джерело» Городоцького будинку культури.

Вітання надходили від заступника міського голови Літвінчука Сергія Михайловича, депутата Городоцької міської ради Кушніра Олександра Володимировича, представника громадської організації «За конкретні справи» Понедзялка Віктора Анатолійовича. Гарними словами та цінними подарунками відзначено шанованих в селі громадян.

Організатори свята завідувач сільською бібліотекою Касіяник Надія Олександрівна та директор СБК Катрич Віктор Феліксович.

Головний спонсор свята благодійна організація «Благодійний фонд «Разом з Кернел»».