Вуличне освітлення проведено

Дата: 16.07.2019 09:37

На минулому тижні завершилися роботи  КП «Городоккомунсервіс» на території Новосвітського старостинського округу  щодо встановлення вуличного освітлення.

Під час роботи було встановлено додаткові електроопори в тих місцях, де закріплювали ліхтарі: вул.Б. Хмельницького в с. Матвійківці, вул. Центральна в с. Новий Світ, вул. Некрасова та вул. Стуса в с. Тростянець, також були освітлені прилеглі території до даних вулиць.

Дякувати усім працівникам КП «Городоккомунсервіс» за належне виконання роботи та місцевим працівникам по благоустрою, які займалися зрізуванням дерев та чагарників, які заважали при прокладанні електроліній.

Особливу подяку хочу виразити керуючому складу місцевого сільгоспвиробника на території громади, а це ТОВ «Агропромтехніка», які виділили кошти на закупку матеріалів та виконання робіт згідно угоди про соціальне партнерство.