Відкриття чемпіонату України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок

Дата: 16.07.2019 11:38

15 липня в Городоцькому спортивному комплексі "Епіцентр" відбулось урочисте відкриття Чемпіонату України з важкої атлетики.

З вітальним словом до усіх присутніх звернувся голова федерації важкої атлетики України, народний депутат України Олександр Герега, голова районної державної адміністрації Олена Матвєйцева та міський голова Василь Підлісний, побажавши усім присутнім наснаги та перемог.

У змаганнях беруть участь понад 250 важкоатлетів з усіх областей України. На даний час ми вже маємо двох переможців - це двократний чемпіон Європи 2016-17 років і бронзовий призер Європи у 2018 році Дмитро Вороновський із Запоріжжя (сьогодні він потрапив до Рекордів України із двоборства, піднявши 137 кг), а чемпіонкою серед жінок стала 14-річна Іванна Байкал з Рівненської області у категорії 45 кг (каже, що перемога стала для неї приємною несподіванкою), дівчина у майбутньому планує пов’язати своє життя зі спортом, але наперед не загадує, радіє своїм перемогам і досягненням.

Для присутніх та гостей змагань виступав Артем Кальченко – фіналіст шоу «Україна має талант» та зразковий ансамбль сучасного танцю «Колібрі».

Важкоатлети в СК «Епіцентр» змагатимуться з 15 до 19 липня.