Найстарша жителька на Хмельниччині у с.Хмелівка

Дата: 19.07.2019 15:25

Днями, найстарішій жительці Городоччини в с.Хмелівка, Єфросинії Дембіцькій виповнилось 107 років від дня народження.

Сьогодні, привітати з Днем народження поважну жительку села приїхали представники громади, зокрема, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Роман Конюшко, голова організації політичної партії «За конкретні справи» Вадим Якубовський, в.о.старости с.Хмелівка Валентина Хлівецька та голова райміськради ветеранів Любов Воротна.

Усі бажали довгожительці здоров’я на ті роки, які відведені їй Господом і поряд таких же люблячих, чуйних та добрих нащадків. Єфросинія Дмитрівна народила і виховала четверо дітей,  сьогодні бабусю, окрім дітей, оточують четверо онуків, восьмеро правнуків і двоє праправнуків. Проживає Єфросинія Дмитрівна з сином у рідній Хмелівці.

Також, в цьому ж селі святкувала свій ювілей Євгенія Фрідріх, якій виповнилось 90 років від дня народження.