Відбулась чергова 22 сесія Городоцької міської ради

Дата: 23.07.2019 15:17

Сьогодні, 23 червня, відбулося засідання чергової 22 сесії Городоцької міської ради 7 скликання, яке провів міський голова Василь Підлісний.

В роботі пленарного засідання сесії взяли участь 22 депутати з 34 обраних.

На порядок денний було винесено 75 питань, які були детально опрацьовані попередньо на засіданнях постійних комісій.

Перед початком сесії до депутатів та міського голови звернулись представники молодіжної ради з проханням винести на наступну сесію питання про створення громадського бюджету.

Громадський бюджет дозволяє мешканцю взяти участь в тому, як і де бюджетні кошти можуть використовуватися для поліпшення життя громади. Дозволяється подавати свої проекти і голосувати за цікаві ідеї. Проекти, які найбільше підтримають мешканці, будуть реалізовані з бюджету громади.

Порядок денний депутати затвердили з доповненнями та перейшли до розгляду його питань. Найперше, депутати затвердили перелік проектів, які   можуть реалізуватись за  рахунок  коштів субвенції з державного бюджету  місцевим бюджетам на формування інфраструктури Городоцької міської об’єднаної територіальної громади.

В ході розгляду сесійних питань депутати приділили особливу увагу звіту про виконання бюджету Городоцької міської ОТГ за І півріччя 2019 року та внесли зміни до бюджету Городоцької міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

Погодили звернення громадян щодо надання пільг по сплаті  комунальних платежів та платних  послуг до міського бюджету.

Внесли зміни до   Цільової  Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у Городоцькій  об’єднаній територіальній громаді на 2019-2021 роки.

Враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, депутати прийняли низку земельних рішень.
З усіх питань, які розглядалися на засіданні 22 сесії міської ради були прийняті відповідні рішення.