Будьте свідомими, не засмічуйте навколишнє середовище

Дата: 30.07.2019 11:33

Міська рада черговий раз звертається до мешканців громади – будьте свідомими, не засмічуйте навколишнє середовище.

Винесення сміття за межі власної території та складування його на прилеглих  узбіччях до ваших  будинковолодінь та земельних ділянок не знімає відповідальності з господаря.

Залишаючи посеред вулиці купу гілля чи сміття – ви порушуєте Правила благоустрою, які затверджені  виконавчим комітетом міської ради.

Нагадуємо, що  працівниками комунального підприємства збираються  та вивозяться тверді побутові відходи, в той час, як обрізане гілля, будівельне сміття,  осіннє листя  не  відносяться до ТПВ і організація вивезення такого виду матеріалів повністю покладається на власників та орендарів будівель, земельних ділянок і прилеглих до них територій.