Засідання адміністративної комісії

Дата: 01.08.2019 14:09

Сьогодні, в залі засідань Городоцької міської ради відбулося чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Городоцької міської ради, під головуванням заступника голови адмінкомісії Костянтина Черевика.

Розглянуто протоколи про адміністративне правопорушення за ст.152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів». Дана стаття, тягне за собою накладання штрафу на громадян від двадцяти  до вісімдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян, а це від 340 до 1360 грн.

Адмінкомісією винесено відповідні постанови, спираючись на норми чинного законодавства. Деякі правопорушники отримали усні попередження в зв’язку з усуненням правопорушень.

Зазначимо, що адміністративна комісія – колегіальний орган, який створено виконавчим комітетом міської ради для розгляду і вирішення справ про адміністративні правопорушення, за винятком справ, віднесених Кодексом України про адміністративні правопорушення до відання інших органів (посадових осіб).