До увагу власників та водіїв великогабаритних транспортних засобів!

Дата: 14.08.2019 16:46

Вже довгий час існує проблема з проїздом великогабаритних та великовагових транспортних засобів через населені пункти в сезон збору врожаю. Це призводить до руйнування дорожнього покриття, шкодить будівлям, розташованим при дорозі та викликає порушення тиші в населеному пункті.

В зв’язку з вищевикладеним, звертаємо увагу власників та  водіїв великогабаритних та великовагових транспортних засобів , що згідно Правил дорожнього руху України (підпункт 22.5) «Забороняється рух транспортних засобів з навантаженням на вісь понад 7 т або фактичною масою понад 24 т автомобільними дорогами загального користування місцевого значення».

Зокрема, на території Чорниводського старостинського округу (при  в’їзді в с.Чорниводи) встановлено інформаційий щит про обмеження руху великогабаритних та великовагових транспортних засобів в с.Чорниводи.

Просимо дотримуватись відповідних норм та Правил дорожнього руху!