І знову робота кипить…

Дата: 14.08.2019 17:00

У Чорниводському старостинському окрузі робота триває усе літо.

Днями була побудована нова будівля для насосної станції на артезіанській свердловині №4. Стара будівля була в аварійному стані, тому спільними силами в.о.старости Віктора Пшонка, КП «Городоккомунсервіс» та небайдужих жителів Чорниводської громади було збудоване нове приміщення.

Цеглу для споруди надав в.о.старости Віктор Пшонко, цемент, бруски та шифер - КП «Городоккомунсервіс». Перед початком даних робіт за кошти споживачів води було  замінено насос. Працівниками КП «Городоккомунсервіс», які обслуговують Чорниводський старостинський округ, замінено 100 метрів старої труби на нову пластикову, встановлено нові крани та лічильник.

Заміна старого устаткування дало можливість економніше використовувати електроенергію та здешевити послуги.

«Щоразу переконуюсь, що немає нічого неможливого для працівників комунального підприємства, які обслуговують даний старостинський округ, адже вони беруться за будь-яку роботу та вміло її виконують», - зазначив Віктор Пшонко.